V sobotu (2.11.2021) uspořádal náš oddíl přespolní běh, který byl součástí poháru přespolních a lyžařských běhů Královéhradeckého kraje. Součástí 36. ročníku Memoriálu Květy Lelkové byl přebor Královehradeckého kraje v přespolních bězích v žákovské kategorii a jako vzpomínku na našeho kamaráda byl vložen závod určený pro kategorii dorostenců starších Memoriál Ondry Krákory.

Závodu, který byl určen pro všechny věkové kategorie, se zúčastnilo více jak 250 závodníků, z toho téměř 85 „Olfiňáků“.  I přes náročnou konkurenci napříč všemi kategoriemi jsme dokázali ukořistit 13 medailových umístění. Z nejcennější medailí se radovali: Kysela Vojtěch (kat. mladší žáci), Melichar Pavel (kat. žáci U15), Retková Klára (kat. dorostenky mladší), Bímanová Eliška (kat. starší dorostenky), Bouček Lukáš (kat. starší dorostenci). Ze stříbrné pozice: Bímanová Aneta (kat. žákyně U15), Nesládek Tomáš (kat. žáci U15), Gultová Aneta (kat. mladší dorostenky). Leblochová Jana (kat. starší dorostenky), Kálalová Eliška (kat. ženy). Kašpar Dominik (kat. muži). A z bronzové medaile: Síč Alexander (kat. mladší dorostech) a Mračková Lucie (kat. starší dorostenky).

Jménem oddílu děkujeme všem, kteří se zúčastnili této krásné akce, všem kteří pomohli s organizací přespolního běhu a GRATULUJEME sportovcům, kteří se nebáli postavit na startovní čáru.

Výsledky můžete momentálně nalézt pod odkazem: https://ulozto.cz/file/PuCbQv5xtaEJ/prespolak-trutnov-2021-vysledky-pdf#!ZJD4AGR2ZmNmLJVkLzDlLzR1BGEyAxcSLKELswqiDzyZIGx3AN==  V budoucnu budou vystaveny na oddílových stránkách.