Ve středu 27.4.2010 proběhlo ve školní jídelně ZŠ Komenského slavnostní vyhlašování nejlepších sportovců klubu. Před samotným zahájením mohli zájemci absolvovat zajímavou přednášku o stavbě běžeckých bot a zároveň prezentaci výrobce běžeckých bot Inov8. Vyhlašování začalo ohlédnutím za uplynulou sezonou z pohledu klubu.

Poté následovalo samotné vyhlašování nejlepších závodníků jednotlivých tréninkových skupin. Nejprve byli oceněni nejmenší závodníci z přípravky. O pořadí rozhodoval již tradičně "Pohár trenérů". Vítězem pro rok 2011 se stal Ondřej Krákora, následován Barborou Plecháčovou a Janou Leblochovou. Poté proběhlo vyhlášení žactva, kde bylo pořadí dáno výsledky v republikových závodech (ČP, MČR a finále HNKN). Zvítězila Tereza Jakoubková, druhá byla Vendula Mračková a na třetím místě se umístila Barbora Švarcová. Ve skupině dorostu a dospělých dominovala Eva Nývltová, která byla zároveň vyhlášena "Královnou bílé stopy 2011". Na druhém místě stanula Alena Schejbalová a pomyslných stupních vítězů je doplnil třetí Martin Švarc. Všichni ocenění sportovci obdrželi poháry a drobné ceny z rukou místostarostky Ing. Hany Horynové. Proběhlo také oficiální předání závodníků do starších kategorií. Po oficiální části následoval raut a také oslava narozenin předsedy klubu Zdeňka Plecháče.