Minipřípravka

Do lyžařské minipřípravky mohou chodit všechny předškolní děti, které mají zájem o pohyb a sport, zvláště o běžecké lyžování. Tréninky vedou děti k všestrannosti a jsou pořádány především formou her dle počasí a ročního období. Sportujeme ve sportovním areálu nebo v tělocvičně ZŠ Komenského, na Paradráze, pro zpestření ve Sportovním centru Olymp. V létě vyrážíme na víkendové výlety. Na podzim je možné zúčastnit se přespolních běhů, kde děti nasávají závodní atmosféru.

Příspěvky

Oddílové příspěvky se platí ve výši 500 Kč za pololetí v hotovosti. Materiál (lyže, hole, boty) je možné zapůjčit na celou sezonu za poplatek 500 Kč z lyžařského skladu našeho oddílu.

Tréninky

Tréninky jsou každou středu od 15:30 do 16:30 hodin. Místo konání nebo případné změny naleznete v sekci aktuální informace o trénincích.

Tréninkové prostředky

  • všeobecný pohybový rozvoj, běh, jízda na kole (odrážedle, koloběžce), plavání, běh na lyžích, a jiné

Kontakty

Vedoucí trenér

  • Dáša Kyselová | Mobil: +420 777 456 880 
  • Jana Zlámalová | Mobil: +420 732 963 345

NOVÍ ČLENOVÉ

Prosím rodiče nových členů, aby (pokud se již pro členství v našem klubu rozhodli a ještě neodevzdali přihlášku) poslali přihlášku na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (přihlášku stáhnete zde: https://olfincarskiteam.cz/klub/dokumenty/category/10-prihlasky-a-formulare ). Děkuji. 

Milé děti,

tak je to konečně tady. Od středy 5. 5. znovu trénujeme laughing. Sejdeme se na stadionu u školy v 15:30. S sebou si vezměte kola. Nezapomeňte helmu!

Moc se na Vás těšíme

Zítra bude trénink venku. Vezměte si s sebou kola (+ helmu).V případě deště bude trénink zrušen. Tak doufejme v dobré počasí laughing