Vážení rodiče,

kontaktoval mě obchodní zástupce z firmy ATEX  ohledně velikostí převlíkáčových souprav (bund a kalhot). Sdělil mi, že velikosti se mírně liší od velikostí kombinéz. Proto ATEX posílá balík s převlíkáčovými bundami a kalhotami k odzkoušení. Jakmile balík přijde, dopravím ho do klubovny, kde právě probíhá soustředění dorostu. Po 8.7. bude balík u mě doma a následně ho vezmu na soustředění žactva do Kadova. Kdo si převlíkáče objednal, bude dobré, si odzkoušet a případně objednanou velikost změnit (dorost u Vládi, žactvo u mě). Kdo by ještě chtěl doobjednat kombinézu, máte nyní možnost (žactvo u mě, dorost u Vládi). Jitka 

Jménem výkonného výboru Olfin Car Ski team bych touto cestou ráda poděkovala vám všem, kteří jste dnes byli ochotní pomoci s organizací Trutnovského  Olfincar půlmaratonu. Bez vás všech (rodičů našich svěřenců i příznivcům našeho klubu) bychom závod nemohli uspořádat. Počasí bylo jako objednané - těsně po vyhlášení výsledků začalo brutálně pršet... Budeme moc rádi, pokud nám opět budete ochotni pomoci s podzimním přespolákem na Paradráze. Po dlouhé době budeme v zimě 2021 pořádat republikový závod pro mladší žactvo - hledáme nové talenty, kde se bez vaší pomoci opět neobejdeme. Proto nám zůstaňte nakloněni - aby to v klubu "žilo".

PROSÍME RODIČE, kteří by nám pomohli napéct na nedělní závod nějakou tu buchtu nebo koláč nebo jinou sladkost, aby tak učinili. Sběr vašich pochutin se bude konat v sobotu 27.6. od 14 hod. do 18 hod. v trutnovském UFFU nebo v neděli 28.6. ca. od 8 hod. do 11 hodin rovněž v UFFU. Móóóc vám děkujeme:)

Vážení rodiče,

ti z vás, kteří máte zájem objednat kombinézu nebo převlekovou bundu a kalhoty pro své děti, prosím objednávejte během příštího týdne u svých trenérů. Objednávka by se měla na firmu ATEX odeslat do konce června 2020, aby oblečení bylo dokončeno do listopadu 2020.

Orientační ceny:

převlíkáče dětské -  1 075,- Kč kalhoty

                          - 1 550,- Kč bunda

převlíkáče dospělí - 1 380,- Kč kalhoty

                          - 2 000,- Kč bunda

kombinéza - 2 100,- Kč (slabá)

                - 1 600,- Kč zateplená (dětská)

Jak jsem již psala - cílem je, aby všichni závodníci byli oblečeni ve stejných barvách klubu (kombinézy světle modro tmavě modro bílá barva).

Firma ATEX nabízí dále kvalitní cyklistické dresy, kompletní oblečení na běh, v blízké budoucnosti i zimní bundy. Toto oblečení bychom objednávali na podzim letošního roku.

    

                         

PÁTEK 19.6.2020 ZAKONČENÍ SEZÓNY SPOJENÉ S VYHLÁŠENÍM NEJLEPŠÍCH ZÁVODNÍKŮ KLUBU A PŘEDÁNÍM SPORTOVCŮ DO VYŠŠÍCH KATEGORIÍ - od 16:30 hod na Paradráze, drobné občerstvení, opékání buřtů (každý sportovec - 1 ks uzeniny dostane laughing), konec cca v 18:00 hod. V klubovně bude možnost zakoupení nanuků Algida za příznivé ceny.

Při této příležitosti bude v klubovně ukázka velikostí a materiálu nových klubových kombinéz (nově budeme spolupracovat s firmou ATEX). Cílem je, aby členové oddílu závodili v kombinézách klubových barev.

Svaz lyžařů ČR nabízí k odprodeji lehce použité kolečkové lyže Sporten.

Cena - 900,- Kč s vázáním

Nabídka je omezená počtem - k odprodeji je pouze 50 ks lyží. Kdo by měl zájem, reagujte rychle, objednávejte u Marka Kovačiče - tel. 777 855 312.

 

Pro letošní sezónu je tu nabídka kombinéz a převlíkáčů od firmy ATEX. Na obrázku vlevo je vzor kombinézy a vpravo vzor převlíkáčů. Od každé velikosti nám budou dodány vzorky na odzkoušení, více info u vedoucích trenérů. 

Vážení rodiče a příznivci našeho lyžařského klubu,

dne 1.6.2020 od 16.30 hodin v klubovně na Paradráze se bude konat informační schůzka ohledně Trutnovského půlmaratonu (28.6.2020), který pořádáme. Žádáme touto cestou dobrovolníky z řad rodičů našich svěřenců i ostatních příznivců klubu, kteří jsou ochotni při organizaci půlmaratonu pomoci, aby se schůzky zúčastnili.  

Děkujeme

Tímto bychom rádi pozvali děti a rodiče na 5. ročník Olfincar Trutnovský půlmaraton, který se bude konat 28.6.2020. Rodičům, kteří by si chtěli vyzkoušet jednu z tratí na 5, 10 a 21 km nabízíme zlevněné startovné do 20.6.2020. Stačí písemně poslat Jméno, Příjmení, Ročník, Trať (nebo štafeta) na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  HESLO:Olfiňáci  Je třeba zdůraznit, že pořádání tohoto závodu je velikou prioritou klubu i města Trutnov, která nám přinaší nejen dobré jméno v našem kraji, ale i finanční prostředky, které pak dále investujeme do modernizace naší materiálové základny (lyže, boty, hole) všech tréninkových skupin. Proto budeme rádi, když nám při organizaci letošního ročníku nabídnete pomocnou ruku- vaši účast hlaste prosím vedoucím skupin.

Děkujeme, Olfin Car Ski team

Informace k aktuálním platbám příspěvků naleznete zde: 

Vážení rodiče, VZHLEDEM K NAŘÍZENÍ VLÁDY O UZAVŘENÍ VŠECH SPORTOVIŠŤ A ZÁKAZU AKCÍ NAD 30 OSOB RUŠÍME VŠECHNY společné TRÉNINKY DO ODVOLÁNÍ.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

Váš Olfin Car Ski team.

Aktuální seznam plateb členských příspěvků naleznete zde: