Aktuální stav členských příspěvků naleznete zde: 

Kdo si chcete objednat klubové oblečení zimní (kombinézy, převlekové soupravy - oboje zateplené nebo nezateplené), objednávejte u svých trenérů do konce června 2022. Ceny někde mírně stouply (max. 200,- Kč kalhoty, bunda).  

Dne 26. 6. 2022 pořádá náš sportovní klub již 7. ročník Trutnovský půlmaraton. Kdo byl v minulosti "při tom", tak jistě ví, že se jedná o organizačně náročnou akci. Prosíme tedy vás - z řad rodičů nebo příznivců klubu o pomoc při organizaci závodu. 

Kontakty - Dáša Nesládková - 603 117 685

             Pavel Šimek - 605 733 327

 

Za vaši případnou pomoc moc děkujeme !!!

 

 

V pátek 27.5.2022 v restauraci hotelu Patria od 17 hod.

více na:

Aktuální stav členských příspěvků naleznete zde: 

Vážení sportovci, milí rodiče,

v pátek 22.4.2022 od 16:30 vás srdečně všechny zveme na vyhlášení nejlepších sportovců sezóny 2021/22, které proběhne ve školní jídelně ZŠ Komenského. Děti, závodníci ať si sebou vezmou klubové oblečení kvůli focení. 

Program:

- ohlédnutí za uplynulou sezónou

- vyhlášení nejlepších sportovců a krále stopy

- předání sportovců do vyšších kategorií

- občerstvení a volná zábava

Součástí této akce bude drobné občerstvení, proto prosíme rodiče, kteří by chtěli dobrovolně něco napéct tak atˇ to přinesou s sebou.

Děkujeme za účast,

Olfin Car ski team

Aktuální stav členských příspěvků naleznete zde: 

Mistrovství ČR na Horních Mísečkách nám ukončilo sezónu.

Uplynulý víkend proběhly poslední závody této sezóny na Horních Mísečkách, kde se uspořádalo třídenní MČR dorostu a dospělých.

Poslední březnový víkend byl doslova nabitý závody. V sobotu se uskutečnilo MČR mužů a žen, které se konalo na Horních Mísečkách, kde nás čekal nejdelší možný závod, ve kterém se bojuje o mistrovské tituly. Na stupně vítězů se dokázali probojovat rovnou dva trutnovští zástupci. V kategorii mužů (elite) se na 50 km volně blýskl 🥉 bronzovou medailí Radek Šretr a v kateogrii mužů M40-49 získal 🥈 stříbrnou medaili Pavel Šimek. Na startu se také objevili i naši dva junioři. Dominik Kašpar dojel do cíle na 6. příčce a Aleš Škoda na 12.

Uplynulý víkend proběhl poslední Český pohár žactva v Jablonci nad Nisou v této sezóně. První den se uskutečnil závod s hromadným startem klasickou technikou. V početné konkurenci startujících se dokázaly prosadit mezi nejlepší Lucka Horká na 8. pozici  a Aneta Bímanová na 9. místě.  Umístění v Top 10 těsně uniklo o necelé 2 vteřiny Williemu Bednářovi, který dokončil závod na 11. příčce.

První únorový víkend proběhlo další kolo Českého poháru na Božím Daru pro dorost a dospělé. Dvoudenní závod se po dlouhé době uspořádal na Jahodové louce, která je hlavním zázemím pořádajícího klubu LK Slovan Karlovy Vary.

Po dlouhých dvou letech se uskutečnilo mistrovství ČR, které hostilo Vrchlabí. Třídenního závodu se zúčastnilo 9 „Olfiňáku“, kteří se v četném poli více jak čtyř stovek soupeřů neztratili.