Vážení sportovní přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na již 6. ročník Olfincar Trutnovského půlmaratonu, který pořádá náš oddíl. Proto přihlašte sebe, člena rodiny nebo své známé a přijďte si proběhnou jednu z tratí 5, 10, 21 km včetně štafet. Samozřejmostí budou i dětské závody. Vše podstatné najdete na: https://www.trutnovskypulmaraton.cz/ 

Tímto prosíme i dobrovolníky, kteří by rádi pomohli s touto významnou akcí. Více info na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 605733327.

Děkujeme!!!


Členka našeho oddílu Eva Vrabcová Nývltová dnes úspěšně vybojovala limit na letní olympijské hry v Tokiu 2021 na Pražském maratonu, kde při svém prvním závodě po mateřské dovolené, opanovala mistrovství ČR v čase 2:27:07, pouze 36 sekund za svým osobním maximem.
Gratulujeme !🙏👌

Kdo bude chtít objednat něco z letního oblečení, ať tak učiní do 5.5.2021 u svých trenérů.

Ceny letního oblečení ATEX

Tričko (atletický dres) - 665,- Kč

Kalhoty krátké - 483,- Kč

Kalhoty tříčtvrteční - 599,- Kč

Tričko (atletický dres dětský) - 556,- Kč

Aktuální stav členských příspěvků naleznete zde: 

Výběr naší skupiny dorostu se tento víkend účastní rakouského poháru v lyžařském středisku Ramsau am Dachstein. Na startu jsou vedle závodníků z Rakouska, Německa, Maďarska, Slovenska, Švýcarska, Irska i všechny sportovní centra mládeže z ČR.

Uplynulý víkend se dorostenecká skupina zúčastnila českého poháru s mezinárodní účastí, který tentokrát hostil Jablonec nad Nisou.Před samotným vypuknutím pátečního sprintu volnou technikou všichni zavzpomínali minutou ticha na našeho zesnulého Ondru.

Vážení sportovní přátelé a příznivci našeho klubu, jménem výkonného výboru vám všem přeji klidné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do roku 2021. Přeji si, abychom se dále potkávali v běžecké stopě a sdíleli tak radost z naší činnosti s dětmi a mládeží.

Jitka Semeráková 

Aktuální stav příspěvků naleznete zde: 

Dle nařízení Vlády ČR a přijetí krizového opatření č. 1262 Vláda zakázala do soboty 12.12. 2020 (čas 23.59) provoz lyžařských vleků a lanových drah PRO VEŘEJNOST. 

Snad se situace brzy změní k lepšímu. O změnách budeme informovat.

SKOL

Dorostenecká skupina tradičně vyjela za prvním sněhem do švédského Idre Fjäll. Toto středisko poskytuje výborné podmínky pro přípravu i v současné pandemické situaci. Momentálně je zde upraveno více než 6 km tratí a dalších 7 km okruh se připravuje.

Dnes, 25.11.2020, jsme se naposledy rozloučili s dlouholetým trenérem trutnovských lyžařů Otto SCHREIBEREM. Otta zemřel 18.11.2020 ve věku 80 let. Kdo jste ho znali, uctěte jeho památku. 

Aktuální stav členských příspěvků k 15.11.2020 naleznete zde: