Závody do poháru 27.9.2020 ve Vrchlabí jsou zrušeny

Oddílové příspěvky na sezonu 2020/2021 činí:

předpřípravka - 1 000,- Kč

přípravka - 2 200,- Kč

žactvo - 3 500,- Kč

dorost - 5 000,- Kč

Oddílové příspěvky jsou použity:

  • k zabezpečení tréninkové činnosti členů klubu (mzdy trenérům)
  • k zajištění dopravy členů na tréninky
  • k uhrazení pronájmů sportovišť
  • k nákupu vosků na mazání lyží na závody a tréninky
  • k částečnému uhrazení úpravy lyžařských tratí v zimní sezoně
  • k uhrazení startovného na závodech
  • k částečné úhradě klubového lyžařského materiálu

Příspěvky na sezonu uhraďte minimálně polovinu částky do konce listopadu 2020, druhou část do konce ledna 2021. Nový předpis příspěvků bude vyvěšen na klubových stránkách na konci měsíce září 2020.

Fasování klubového materiálu

O typu a množství fasovaného klubového lyžařského materiálu rozhodují vedoucí trenéři tréninkových skupin. Hlavními hledisky fasování jsou - účast na závodech, účast na trénincích, výkonnost závodníka.

 

 

Vážení rodiče a příznivci klubu,

srdečně zveme vás, kteří byli a v budoucnu i nadále budou, ochotni pomoci při akcích klubu (závody na podzim, v zimě, půlmaraton ...) dne 2. 10. 2020 v 17.00 hodin na posezení v klubovně na Paradráze (uzenina, pivo, limo ...). Chtěli bychom vám všem tímto poděkovat za pomoc, která je pro fungování klubu velmi důležitá. V sobotu - 3. 10. 2020 pořádáme přespolní běh Memoriál Květy Lelkové, kde bude vaše pomoc velmi potřebná.

V letošní zimní sezoně náš klub pořádá Český pohár mladšího žactva, kde musí organizátor takového závodu zajistit kvalifikované pořadatele - rozhodčí. Proto vás, rodiče a další příznivce oslovujeme, zda byste byli ochotni se školení rozhodčích zúčastnit. Školení se koná 6. a 7. 11. 2020 ve Vysokém nad Jizerou. V pátek školení začíná v 16.30 hodin, v sobotu v 8.30 hodin. Náklady na školení hradí klub, dopravu můžeme také zajistit klubovými auty.  

Těšíme se na setkání při akcích a děkujeme za vaši pomoc pro fungování klubu.

Za výkonný výbor Jitka Semeráková

 

Aktuální platby členských příspěvků k 20.8.2020 naleznete zde: 

Dne 4. 9. 2020 se bude konat brigáda na Černé hoře. Pro účastníky brigády jsme zajistili dopravu autobusem, který bude odjíždět v 14.30 hodin od ZŠ Komenského. V 15.00 hodin pojedeme lanovkou na Černou horu. Jen připomínám, že splnění brigády je jednou z podmínek, pro závodníka klubu, k získání slevy na permanentku na Černou horu.

Vážení rodiče,

kontaktoval mě obchodní zástupce z firmy ATEX  ohledně velikostí převlíkáčových souprav (bund a kalhot). Sdělil mi, že velikosti se mírně liší od velikostí kombinéz. Proto ATEX posílá balík s převlíkáčovými bundami a kalhotami k odzkoušení. Jakmile balík přijde, dopravím ho do klubovny, kde právě probíhá soustředění dorostu. Po 8.7. bude balík u mě doma a následně ho vezmu na soustředění žactva do Kadova. Kdo si převlíkáče objednal, bude dobré, si odzkoušet a případně objednanou velikost změnit (dorost u Vládi, žactvo u mě). Kdo by ještě chtěl doobjednat kombinézu, máte nyní možnost (žactvo u mě, dorost u Vládi). Jitka 

Jménem výkonného výboru Olfin Car Ski team bych touto cestou ráda poděkovala vám všem, kteří jste dnes byli ochotní pomoci s organizací Trutnovského  Olfincar půlmaratonu. Bez vás všech (rodičů našich svěřenců i příznivcům našeho klubu) bychom závod nemohli uspořádat.

PROSÍME RODIČE, kteří by nám pomohli napéct na nedělní závod nějakou tu buchtu nebo koláč nebo jinou sladkost, aby tak učinili. Sběr vašich pochutin se bude konat v sobotu 27.6. od 14 hod. do 18 hod. v trutnovském UFFU nebo v neděli 28.6. ca. od 8 hod. do 11 hodin rovněž v UFFU. Móóóc vám děkujeme:)

Vážení rodiče,

ti z vás, kteří máte zájem objednat kombinézu nebo převlekovou bundu a kalhoty pro své děti, prosím objednávejte během příštího týdne u svých trenérů. Objednávka by se měla na firmu ATEX odeslat do konce června 2020, aby oblečení bylo dokončeno do listopadu 2020.

PÁTEK 19.6.2020 ZAKONČENÍ SEZÓNY SPOJENÉ S VYHLÁŠENÍM NEJLEPŠÍCH ZÁVODNÍKŮ KLUBU A PŘEDÁNÍM SPORTOVCŮ DO VYŠŠÍCH KATEGORIÍ - od 16:30 hod na Paradráze, drobné občerstvení, opékání buřtů (každý sportovec - 1 ks uzeniny dostane laughing), konec cca v 18:00 hod.

Svaz lyžařů ČR nabízí k odprodeji lehce použité kolečkové lyže Sporten.

Cena - 900,- Kč s vázáním

Nabídka je omezená počtem - k odprodeji je pouze 50 ks lyží. Kdo by měl zájem, reagujte rychle, objednávejte u Marka Kovačiče - tel. 777 855 312.

 

Pro letošní sezónu je tu nabídka kombinéz a převlíkáčů od firmy ATEX. Na obrázku vlevo je vzor kombinézy a vpravo vzor převlíkáčů. Od každé velikosti nám budou dodány vzorky na odzkoušení, více info u vedoucích trenérů.