Žactvo

Skupina žactva se skládá většinou ze žáků sportovních tříd při ZŠ Komenského v Trutnově. Příprava těchto mladých sportovců je pestrá a je snahou trenérů, aby byli naši závodníci všestrannými sportovci. V rámci přípravy absolvují žáci tradiční sjíždění řeky Úpy na raftech, horolezecký trénink na Čížkových kamenech a v Adršpašských skalách a dále několik výcvikových táborů v různých místech České republiky.

Závodníci se účastní nejen závodů spadajících do pohárů Královéhradeckého kraje, ale také vyjíždějí poměřit své síly i se závodníky Libereckého kraje. V posledních letech, kdy probíhá akce "Hledáme nové talenty" potom ti nejlepší závodí s konkurencí z celé České republiky. Závodníci staršího žactva, kteří si vyjedou minimálně II. výkonnostní třídu, je vrcholem sezóny závody Českého poháru, do nějž patří i Mistrovství České republiky.

Kontakty

Vedoucí trenér

  • Marek Kovačič | Mobil: +420 777 855 312 | Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Trenéři

  • Jitka Semeráková | Mobil: +420 724 896 165 / Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ahoj 

Pondělí 20.9. v 15.00 na Para, běh s holemi 

Středa 22.9. v 15.00 na parkovišti pod Para kolce

Pátek 24.9. v 15.00 na Para běh, rychlost,síla 

Choďte na trénink vhodně oblečení,věci na převlečení !!!

 

 


Ahoj sraz v místě závodu v neděli bude v 8.45 hod.

Ahoj, tréninky příští týden:

Pondělí 13.9. - 15.00 hodin na Para - běh

Středa 15.9. - 15.00 hodin na parkovišti pod Para - kolečkové lyže (brusle)

Pátek 17.9. - 15.00 hodin na Para - běh, rychlost, obratnost, síla

Neděle 19.9. - přespolák - Horní Mísečky. Kdo poběží, prosím o potvrzení účasti.

Budeme znovu objednávat zimní klubové oblečení, na hlavní stránce budou bližší informace.

 

Jitka