Žactvo

Skupina žactva se skládá většinou ze žáků sportovních tříd při ZŠ Komenského v Trutnově. Příprava těchto mladých sportovců je pestrá a je snahou trenérů, aby byli naši závodníci všestrannými sportovci. V rámci přípravy absolvují žáci tradiční sjíždění řeky Úpy na raftech, horolezecký trénink na Čížkových kamenech a v Adršpašských skalách a dále několik výcvikových táborů v různých místech České republiky.

Závodníci se účastní nejen závodů spadajících do pohárů Královéhradeckého kraje, ale také vyjíždějí poměřit své síly i se závodníky Libereckého kraje. V posledních letech, kdy probíhá akce "Hledáme nové talenty" potom ti nejlepší závodí s konkurencí z celé České republiky. Závodníci staršího žactva, kteří si vyjedou minimálně II. výkonnostní třídu, je vrcholem sezóny závody Českého poháru, do nějž patří i Mistrovství České republiky.

Kontakty

Vedoucí trenér

  •      Jitka Semeráková | Mobil: +420 724 896 165 / Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ahoj,

Začátek - dle přání dětí už v úterý 25.10. k večeru mezi 17.00 a 18.00 hodin (k večeři bude něco rychlého laughing)

Konec -  v sobotu 29.10. po dopoledním tréninku (co se týká jídla - končíme snídaní)

Cena - ubytování 4 x 150,- Kč = 600,- Kč, strava - 3 celé dny, v úterý večeře, v sobotu snídaně cca 600,- Kč, tedy cena celkem 1 200,- Kč (je možné, že pojedeme vlakem do Svatoňovic a odtud poběžíme zpět do Trutnova, vlak bych dětem zaplatila)

S sebou - věci na běh, hry (dostatečné množství věcí na převlečení, s ohledem na chladno!!!), kolečkové lyže, brusle, přilbu. Povlečení nebo spacák a třeba své prostěradlo. Přezůvky, osobní léky, hygienu, kartičku pojišťovny.

Kdo mi potvrdil účast, prosím pokud je chyba, dejte mi vědět (doplním nebo škrtnu):

Novotný 2x, Horká, Matoulek, Bednář 2x, Marek + Anika, Hromádková Kysela, Zelenka, Maňhal, Hamáček, Málek, Horáček, Drtinová, Zajíčková, Králová, Skálová.

Přeji hezké dny, Jitka

Ahoj,

Pondělí 26.9. - trénink v 15.00 hodin na Para (delší běh s holemi + imitace)

Úterý - 27.9. - cyklistické závody (dostali jste info v pátek na tréninku)

Středa - 28.9.  - v 15.00 hod na parkovišti pod Para - kolce (při blbém počasí buďte připraveni na běh)

Pátek - 30.9. - v 15.00 hod na Para (příprava na kratší sprinty, běh)

Sobota - 1.10. - závod Trutnov

Jitka

Prosíme rodiče, jestli by mohli a měli chuť pomoci při sobotních závodech v Trutnově. Budou potřeba lidi v cíli na odebírání čísel, na kontroly, někdo na parkovišti....Kdo by měl velkou chuť upéct něco do cíle pro děti když doběhnou závod, bude to moc fajn.

Děkujeme, za VV Jitka

 

Ahoj,

propozice na přespolák -  zde . Závod bude probíhat v areálu Vejsplachy, nikoliv v parku, jako jste zvyklí. Sraz v místě startu v 8.45 hodin. Čísla vám rozdá Oskar (já nebudu přítomna). Oskar se půjde rozcvičovat s mladšími dětmi, proto prosím dodržte čas, kdy máte být na místě. Ve středu mi potvrďte účast na závodu.

 

Díky, Jitka