Žactvo

Skupina žactva se skládá většinou ze žáků sportovních tříd při ZŠ Komenského v Trutnově. Příprava těchto mladých sportovců je pestrá a je snahou trenérů, aby byli naši závodníci všestrannými sportovci. V rámci přípravy absolvují žáci tradiční sjíždění řeky Úpy na raftech, horolezecký trénink na Čížkových kamenech a v Adršpašských skalách a dále několik výcvikových táborů v různých místech České republiky.

Závodníci se účastní nejen závodů spadajících do pohárů Královéhradeckého kraje, ale také vyjíždějí poměřit své síly i se závodníky Libereckého kraje. V posledních letech, kdy probíhá akce "Hledáme nové talenty" potom ti nejlepší závodí s konkurencí z celé České republiky. Závodníci staršího žactva, kteří si vyjedou minimálně II. výkonnostní třídu, je vrcholem sezóny závody Českého poháru, do nějž patří i Mistrovství České republiky.

Kontakty

Vedoucí trenér

  •      Jitka Semeráková | Mobil: +420 724 896 165 / Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ahoj,

pondělí: mladší žactvo - tréninkové volno, starší žactvo - v 14.15 hod od školy, jedeme do Vrchlabí, tréninkové lyže na klasiku. pokud máte na lyžích klistr, nemývejte. Budu mít jednu Toyotu, může jet někdo z rodičů svým autem? V plném počtu st. žáků je nás 10, řidič je jedenáctý

středa - v 14.15 hod od školy, pojede bus, s sebou 50,- Kč. Tréninkové lyže na skate.

pátek - v 14.15 od školy, Vrchlabí, techniku upřesním

sobota - trénink určitě pro starší žactvo, ostatní upřesním (pokud nebudou někde poblíž závody).

 

Jitka  

Ahoj

Pondělí v 14.30 u Dvoračky mladší žactvo,skate. Starší žactvo individuálně 60 min vyjetí nebo výklus.

Jitka

Ahoj,

pondělí - v 14.00 od Komendy,pojedeme do Vrchlabí,tréninkové lyže na klasiku,50,- Kč, korek. Seženu snad 2 dodávky,budu potřebovat druhého řidiče. Kdyby někdo z rodičů mohl.

středa - v 14.00 od Komendy,bus,50,- Kč, tréninkové lyže na skate

pátek - starší žactvo idjíždí do Vimperka,bližší info upřesním

mladší žactvo - od pátku do neděle alespoň jednou na lyže,jezděte na co máte chuť,alespoň 60 minut

Jitka