Žactvo

Skupina žactva se skládá většinou ze žáků sportovních tříd při ZŠ Komenského v Trutnově. Příprava těchto mladých sportovců je pestrá a je snahou trenérů, aby byli naši závodníci všestrannými sportovci. V rámci přípravy absolvují žáci tradiční sjíždění řeky Úpy na raftech, horolezecký trénink na Čížkových kamenech a v Adršpašských skalách a dále několik výcvikových táborů v různých místech České republiky.

Závodníci se účastní nejen závodů spadajících do pohárů Královéhradeckého kraje, ale také vyjíždějí poměřit své síly i se závodníky Libereckého kraje. V posledních letech, kdy probíhá akce "Hledáme nové talenty" potom ti nejlepší závodí s konkurencí z celé České republiky. Závodníci staršího žactva, kteří si vyjedou minimálně II. výkonnostní třídu, je vrcholem sezóny závody Českého poháru, do nějž patří i Mistrovství České republiky.

Kontakty

Vedoucí trenér

  • Marek Kovačič | Mobil: +420 777 855 312 | Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Trenéři

  • Jitka Semeráková | Mobil: +420 724 896 165 / Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ahoj,

vzhledem k různým akcím v tomto týdnu a pro malou účast na tréninku čtvrteční trénink ruším.

Sejdeme se v týdnu od 2.8. - konkrétní dny tréninků upřesním včas.

 

Mějte se a hýbejte se, Jitka

 

Ahoj, tento týden máte volno, příští týden budou tréninky:

 

v úterý 20.7. v 10.00 hodin na Para

ve čtvrtek 22.7. v 10.00 hodin na Para.

Mám u sebe doma klubové oblečení - letní. Můžete si je po telefonické dohodě vyzvednout.

Další tréninky budou v týdnu před soustředěním v Kadově, (od 2.8.). Dny upřesním. 

Užívejte prázdnin

 

Jitka a Marek

 Ahoj sraz na soustředění do Livigna je 30.6. v 18.00 hodin u Komendy. Nezapomeňte poslat zpràvu o negativním testu na Covid Markovi v úterý 29.6.