V neděli 26.9. se uskutečnil již druhý pohárový závod královéhradeckého svazu lyžařů, který byl pořádán v rámci veřejného závodu v přespolním běhu🏃🏻‍♂️.

uspořádal TJ Spartak Vrchlabí a TJ SVS Krkonoš v přilehlém Vrchlabském lesoparku. Z téměř 60 „Olfiňáku“, kteří se postavili na start ve 24 věkových kategorií, jsme získali 10 medailových umístění. Na nejvyšší příčku se na stupních vítězů postavili: 🥇BAŤKOVÁ Ellen (kat. mlíčňáci), 🥇KRÁL David (kat. benjamínci), 🥇KYSELA Vojtěch (kat. žáci mladší), 🥇MELICHAR Pavel (kat. žáci U15), 🥇BÍMANOVÁ Eliška (kat. dorostenky starší). Druhou nejcennější stříbrnou medaili si domu odváží: 🥈BAŤKOVÁ Melisa (kat. Žákyně nejmladší), 🥈NESLÁDEK Tomáš (kat. žáci U15), 🥈RETKOVÁ Klára (kat. dorostenky mladší) a 🥈BOUČEK Lukáš (kat. dorostenci starší) a z bronzové medaile se raduje 🥉JINDROVÁ Alžběta (kat. žákyně U15).

Všem medailistům a závodníkům, kteří se nebáli postavit na startovní čáru, GRATULUJEME ! A teď již vyčkáváme příští týden (2.10.), kdy se koná přespolní běh na domácí tratích, který pořádá náš oddíl. Těšíme se na vás.