Kromě Memoriálu Květy Lelkové, který jsme tento víkend úspěšně uspořádali, proběhlo souběžně mistrovství české republiky dorostu a dospělých  v běhu na kolečkových lyžích , které se již pravidelně koná v libereckému areálu Vesec.

Třídenního programu se zúčastnila vybrána skupina našich  dorostu a juniorů. Na start jsme postavili 5 trutnovských závodníků, včetně naší nejzkušenější odchovankyně a reprezentace Terce Beranové, která si medailově počítala nejlépe. Z pátečního sprintu a dvou distančních závodů vybojovala rovnou 3️⃣x 🥈republikovou medaili. Medailové umístěním zazářila i naše juniorská reprezentantka Jana Leblochová, která dojela na 🥉 pozici v distančním závodě volnou technikou. Výborný výsledek Jana zaznamenala i v sobotním distančním závodě klasicky kde dojela na 5. příčce a v pátečním spritnu vybojovala 10. místo. Skvěle se vedlo taky našim starším dorostencům. Pavel Melichar obsadil v pátečním sprintu 8. příčku a v distančních závodech dokázal toto místění ještě překonat, kdy v sobotu dojel na 5. pozici a v neděli dokončil závod na 4. pozici s minimální 1.5s ztráty na medailovou příčku. Mezi dorostenkami se opět neztratila ani Aneta Bímanová, která si v pátek  i sobotu dojela pro 6. pozici a v neděli obsadila 9. příčku. Posledními zástupci z „Olfiňáků” byli na startu junioři. Lukáš Bouček si dojel pro 12.,13.,14. příčku a Petr Nesládek nastoupil pouze do nedělního závodu volnou technikou, kde skončil na 16. místě.

Opět posíláme gratulace našim dorostencům a juniorům za skvěle vykonané výsledky!