Uplynulý pátek se nesl v závodní atmosféře. Naše dorostenecká/juniorská skupina „olfiňáků” se zúčastnila prvního kola ČP na Bedřichově a skupiny přípravky a žactva se vydaly na na první kolo krajského přeboru, které se konalo v Luisině údolí.

Na Českém poháru se blýskla zejména dvojce Eliška Bímanová (kat. juniorek) a Pavel Melichar (kat. dorostu), kteří obsadili v distančním závodu 4. místo s minimální časovou ztrátou na stupně vítězů. Skvělý výsledek na Bedřichově vybojovali i Jana Leblochová (kat. juniorek) a Lukáš Bouček (kat. juniorů) oba dva skončili na 8. příčce. Do nejlepší desítky v kategorii dorostenek nakoukla i 10. Aneta Bímanová.
Druhý plánovaný závod volnou technikou byl bohužel z důvodu nedostatku sněhu zrušen.
Excelentní výsledky vybojovaly i skupina žactva a přípravky. Na startovní čáru se postavilo 150 závodníků, ze kterých reprezentovalo náš oddíl 31 sportovců a na stupně vítězů se dokázalo probojovat rovnou 13 z nich:

🥇Hlinková Dita, Štangler Filip, Kornfeldová Amálie, Hromádková Elen, Horáček Jan, Horká Lucie,