Uplynulý víkend (10. - 11. července) se konal již 4. ročník Skijáckého trojboje, který pořádal lyžařský klub ČKS SKI Jilemnice. Závod byl určen pro kategorie dorostu a dospělých. Z našeho oddílu se postavilo na start 13 sportovců (včetně současně nejúspěšnější trutnovské lyžařky Terky Beranové). Kromě našeho oddílu se akce zúčastnily všechny SCM kluby a kompletní reprezentační špička.
První den byl na programu běh na atletické dráze a v odpoledních hodinách sprint klasickou technikou. V běhu jsme získali 3 x 🥇. Zásluhou Elišky Bímanové (kategorie dorostenek starších), Terky Beranové (kategorie žen) a v kategorii mužů zvítězil Mike Ophoff. Těsně pod medailovým umístěním doběhla na 4. místě Klárka Retková (kategorie mladších dorostenek). Ve sprintu klasickou technikou se z medaile radovala opět Terka Beranová, která vybojovala 🥈 pozici. V dorostenecké kategorii dívek dojela na 4. místě Matilda Ježková a hned v závěsu Jana Leblochová na 5. pozici.
Druhý den se konal závod s intervalovým startem volnou technikou. V tento den jsme opanovali kategorii dorostenek starších, kde se z vítězství radovala 🥇 Jáňa Leblochová a o pouhých 10s ztráty dojela do cíle na 🥈 místě Eliška Bímanová. V kategorii žen se opět ukázala Terka Beranová, která dojela na 4. pozici.
V celkovém pořadí trojboje🥇🏆 zvítězila v kategorii dorostenek starších Jana Leblochová před druhou Eliškou Bímanovou. V kategorii žen ovládla trojboj 🥇🏆 Terka Beranová.