První zářijový víkend se uspořádal 52. ročník přespolního běhu 🏃‍♂️Okolo Petruškových vrchů 🏔, kterého se zúčastnila skupina dorostu a dospělých. Na start závodu ve Vysokém nad Jizerou se postavilo celkem 12 trutnovských borců.

V kategorii žáků starších (U15) vybojoval prvenství Pavel Melichar🥇. Ve stejné kategorii se také dokázal prosadit na stupně vítězů Tomáš Nesládek (U15), který obsadil bronzovou příčku. Ve stejném ročníku, ale holčičí kategorii, jsme měli rovněž dvojnásobné zastoupení na stupních vítězů. Na stříbrné příčce🥈doběhla Aneta Bímanová a v těsném závěsu následovala Alžběta Jindrová🥉.V dorostenecké kategorii chlapců U16, dorazil do cíle na bramborové pozici Alexandr Síč🥔pouhých pár metru za nejlepší trojkou. V kategorii dorostenců starších (U18) uspěl  Lukáš Bouček, který si domů odváží 🥈 medaili. V kategorii dívek rovněž doběhla na stříbrné🥈pozici Jana Leblochová, která bojovala až do cíle o první příčku. V téže kategorii doběhla do finiše na nepříliš populární 🥔 pozici Lucka Mračková a na 10. příčce Veronika Černá. V kategorii Juniorů chlapců jsme měli na stupních vítězů opět dvojnásobné zastoupení, ze 🥈příčky se radoval Dominik Kašpar a ze 🥉 medaile Aleš Škoda. V kategorii juniorek doběhla do cíle na 🥔 příčce Eliška Kálalová.

Všem moc gratulujeme ke skvělým výsledkům a těšíme se, co nám předvedou všichni „Olfiňáci” následující víkend (11. září) ve Studenci, kde se koná tradiční přespolní běh Royal Bay Posvícenský Koláč.