Tento víkend proběhlo MČR žactva v Harrachově, které bylo konkurencí těžce nabité. V celkovém počtu 350 závodníků v 6 věkových kategoriích jsme byly nepřehlídnutelní.
Hned první den nám v distančním závodě klasicky stihli vyrazit dech naši „Olfiňáci”, kteří vydřeli rovnou DVA MISTROVSKÉ tituly a další 3 cenné kovy‼️ Titulem MISTRA republiky se mohou po sobotním závodě pochlubit dvojce ‼️🥇Amálie Kornfeldová a 🥇Jan Horáček, kteří opanovali své věkové kategorie. Kromě zlatých kovů si domů odvážíme i tři 🥉bronzové, které získali: Matěj Hamáček, Vojta Kysela a Willi Bednář. Na velké podium pro 6 nejlepších se vedle našich medailistů postavili i další „Olfiňáci”: Lucie Horká a Adam Kohoutek, kteří shodně obsadili 6. příčku.
Aby těch titulů nebylo málo, druhý den medailové “šílenství” pokračovalo. V distančním závodě volnou technikou potvrdila excelentní formu ‼️ Amálie Kornfeldová, která vybojovala druhý mistrovský titul během jednoho víkendu! Svým prvním (určitě né posledním) titulem mistra republiky se po nedělním závodě může pochlubit i Lucka Horká🥇‼️ Další medailí rozšířil svou sbírku i Vojta Kysela, který si dojel pro 🥉kov.
Kromě medailistů si vedli opět skvěle i ostatní. Na 5. místě dojeli ve svých věkových kategoriích: Jan Horáček a Willi Bednář. Do top10 se dokázal také probojovat i Matěj Hamáček!
Po součtu obou dvou dnů dokázali naši žáci nasbírat 4x🥇🥇🥇🥇tituly mistrů republiky a 4x 🥉🥉🥉🥉 medaile🤩 Díky těmto dechberoucím výsledkům udrželi fantastické průběžné🥈 místo mezi kluby v celorepublikové konkurenci!
Za celý klub posíláme obrovské gratulace všem startujícím „Olfiňákům” a těšíme se, jaké skvělé výkony nám ukážete v příštích závodech!
Dílčí výsledky všech „Olfiňákům”:
Amálie KORNFELDOVÁ - 🥇, 🥇
Elen Hromádková - 17., 19.
Lucie Horká - 6.,🥇
Jan Horáček - 🥇, 5.
Matěj Hamáček - 🥉, 7.
Adam Kohoutek - 6., 13.
Ondra Novotný - 34., 38.
Vojta Málek - 48., 43.
Vojta Kysela - 🥉, 🥉
Matěj Zelenka - 11., 18.
Petr Maňhal - 53., 42.
Willi Bednář - 🥉, 5.
Marek Johan - 25., 22.
Jan Novotný - 30., 36.
Tomáš Matoulek - 36., 40.