Díky našemu dlouholetému partnerovi, společnosti MEGA PLUS s.r.o. z Janských Lázní, provozující SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, budeme mít i v případě nepříznivé zimy možnost opět kvalitně trénovat na běžeckých tratích upravovaných na Černé hoře. Cena sezónní jízdenky opravňující jejího držitele k jednomu výjezdu a sjezdu denně kabinkovou lanovkou je 500 Kč.

Jízdenka je na konkrétní osobu, identifikovatelná jménem, příjmením a fotografii, tudíž je nepřenosná. Pokud se stane, že někdo permanentku "půjčí" někomu jinému, bude jeho permanentka zablokována, protože fotografie osob jsou v databázi archivovány. Ke zhotovení jízdenky je proto třeba předložit fotografii a uhradit kauci 50,- Kč k získání čipové karty. Ten, kdo má kartu z loňského roku, nemusí tuto kauci hradit. Součástí spolupráce je také provedení jarní a podzimní brigády na Černé hoře, po předchozí domluvě s partnerem. Pravděpodobně půjde o sběr odpadků popř. kamenů ze sjezdovek. Termín brigády bude včas oznámen na stránkách klubu.

V současné době a za současných sněhových podmínek je trénovaní našeho oddílu běžeckého lyžování velice složité. Avšak i díky takovým regionálním subjektům, jako je SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je naším dlouhodobým partnerem a podporuje nás, můžeme trénovat na vysoké úrovni. Jakožto jeden z největších klubů běžeckého lyžování v republice můžeme díky nadstandardním podmínkám, které nám náš partner nabízí, umožnit našim závodníků trénovat na sněhu na upravených tratích v krásném prostředí Černé hory, což je zejména pro ty nejmenší skvělý zážitek. Velice si této podpory vážíme a budeme rádi, když bude tato spolupráce pokračovat.